fbpx

O nas

Gain Control jest tworzone przez pasjonatów najpiękniejszego sportu na świecie – PIŁKI NOŻNEJ. Jesteśmy grupą ludzi, której zależy na zapewnieniu najlepszych produktów dla piłkarzy na każdym poziomie umiejętności.

Zajmujemy się produkcją oraz personalizacją ochraniaczy piłkarskich. Projekty które tworzymy dla Ciebie są unikatowe, przygotowane pod Twoje upodobania i potrzeby. 

W naszej ofercie mamy również wyjątkowe skarpety sportowe, piłkarskie, antypoślizgowe, które w trakcie treningu zwiększają Twój komfort. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz akcesoria dla piłkarzy oraz odzieżą sportową.

Kim jesteśmy?

Firma Gain Control powstała poprzez połączenie sił ludzi ze wspólną pasją, którą jest piłka nożna.

„Ze wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza”

Aleksander Gajdek


Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, magister inżynier kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka . Piłkarz i asystent trenera IV ligowego klubu ZKS Izolator Boguchwała. Ulubiona pozycja na boisku - odwrócony boczny obrońca.

Gerard GC

Gerard Gajdek


Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, magister inżynier kierunku Mechanika i Budowa Maszyn . W piłce nożnej najbardziej lubię jak słabsze drużyny wygrywają z mocniejszymi po rzutach karnych.

Wysyłka na terenie Unii Europejskiej

Przyjmujemy zamówienia z różnych zakątków świata.

Promocje

W naszym sklepie znajdziesz wiele promocji, oraz możliwość skorzystania z kodów rabatowych.

Bezpieczna płatność

Serwery Gain Control są chronione najlepszymi zabezpieczeniami, tak aby każdy mógł spokojnie i bezpiecznie dokonywać zakupów .

Shopping Cart