fbpx

Czapka Gain Control WINTER

69,99 

Tabela rozmiarów:

ROZMIAR S M L
Obwód (cm) 52-54 54-56 56-58
Możliwość płatności
SKU: CZA-WIN Kategoria:

Przygotuj się na zimowy sezon sportowy z Czapką Gain Control. Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku piłkarskim, biegasz w parku czy trenujesz na siłowni, nasza czapka z polarowym wnętrzem zapewni Ci optymalny komfort i styl w każdych warunkach. Zamów swój rozmiar teraz i przejdź na wyższy poziom treningu w zimowej scenerii.

Cechy produktu:

Zimowa Ochrona z Polarem: Nasza czapka treningowa z polarem to nie tylko produkt, towarzyszący Ci w mroźne dni. Zapewnia ciepło i ochronę przed niskimi temperaturami, umożliwiając swobodny trening w komfortowych warunkach.

Materiał 95% Bawełna, 5% Elastan: Nasza czapka jest wykonana z wysokiej jakości mieszanki materiałów – 95% bawełny i 5% elastanu. To połączenie gwarantuje trwałość, oddychalność i elastyczność, pozwalając Ci cieszyć się maksymalnym komfortem podczas aktywności sportowej.

Dostępna w 3 Rozmiarach: Z myślą o idealnym dopasowaniu, Czapka Gain Control jest dostępna w trzech różnych rozmiarach: S, M oraz L. Wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Idealna do Użytkowania podczas Treningów i Gry w Piłkę Nożną: Nasza czapka została stworzona z myślą o sportowcach, zwłaszcza fanach piłki nożnej. To nie tylko ochrona przed zimnem, to także narzędzie do osiągania sukcesów na boisku.

Komfort i Styl: Elastyczny materiał i staranne wykonanie gwarantują, że czapka jest wygodna w noszeniu i nie krępuje ruchów podczas treningu. Stylowy design sprawia, że jest idealna zarówno na boisku, jak i poza nim.

  • Realizacja zamówienia tylko na terenie Unii Europejskiej,
  • Czas oraz koszt dostawy po za terytorium Polski ustalany jest podczas składania zamówienia w zależności od kraju zamawiającego,
  • Możliwe metody płatności: płatność elektroniczna, przelew tradycyjny, za pobraniem. W przypadku płatności elektronicznej oraz przelewem tradycyjnym produkt zostanie dostarczony w przeciągu 14 dni roboczych, od dokonania płatności. W przypadku płatności za pobraniem produkt zostanie dostarczony w przeciągu 14 dni roboczych od dokonania zamówienia,
  • Informacje odnośnie sposobu, terminie składania reklamacji, a także wzór formularza odstąpienia od umowy znajdują się w zakładce reklamacje (Reklamacje – Gain Control). Konsument ma 30 dni na odstąpienie od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy towar należy zwrócić przesyłką kurierską na wskazany adres w Regulaminie. Koszty zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi spółka z o.o. Gain Control,
  • Spółka Gain Control ma obowiązek dostarczyć produkt bez wad.
Rozmiar

S – Small, M – Medium, L – Large

Shopping Cart